Po kilkumiesięcznej sprzedaży naszych urządzeń wyłącznie po przejściu procesu „WALIDACJI” nadszedł ten moment w którym zdecydowaliśmy się na umożliwienie zakupu każdemu użytkownikowi, posiadającemu DWUSILNIKOWY model,  oparty na współpracy z dwoma regulatorami napięcia. 

Opcja tego produktu zapewnia montaż urządzenia w siedzibie dystrybutora jakim jest firma LA-boat. Kupujący pokrywa koszty dostarczenia i odesłania modelu do montażu. Montaż w cenie urządzenia obejmuje standardową usługę, bez konieczności ingerencji w elementy „okablowania” łodzi. W takim przypadku wycena montażu jest ustalana indywidualnie. Możliwość zakupu w systemie ratalnym.

Opcja tego produktu zapewnia otrzymanie urządzenia do samodzielnego montażu. Pomniejszona cena w relacji z ceną wraz z montażem jest sugerowanym kosztem montażu naszego urządzenia. Kupujący otrzymuje precyzyjną instrukcję montażu, zrozumiałą dla każdego, kto zechce podjąć się samodzielnej instalacji. Zapewniamy wsparcie montażowe za pomocą platformy  support.naviboat.eu
Możliwość zakupu w systemie ratalnym.